Aynur Aydın ameliyat oldu! Son versiyonunu paylaştı

Hit şarkıları, renkli kişiliği ve kendine has tarzıyla her zaman gündemde olan Aynur Aydın, son dönemde lüks eviyle de gündemde.

Bir süredir göz kapağının şişmesinden rahatsız olan Aynur Aydın ameliyata alındı. Aydın, son durumunu paylaşarak sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Ünlü şarkıcı, “Çok şükür geçti” dedi.

Aynur Aydın, 15 Aralık 1985’te Batı Almanya’nın Münih kentinde doğdu. Dedesinin 1970 yılında göç etmesinden sonra üç kuşak boyunca Münih’te yaşayan Türk bir ailenin kızı olarak büyüdü.

temiz aynur 2,

Çok küçük yaşta şarkı söylemeye başladı ve ilk deneyimlerini çocuklara ve gençlere yönelik tiyatro sahnelerinde kazandı. Münih’teki Westend Opera Müzik Okulu’ndan mezun oldu.

Çok açık 3

1999 yılında Surpriz grubuna katılarak profesyonelliğe ilk adımını attı. Grup ilk albümleri Surpriz’i 2000 yılında İstanbul’da kaydetti. Böylece uluslararası sahnelere çıkmaya başladılar.

Keşfetmek
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Tansiyon yeniden yükselecek!  Kadrodaki usta oyuncu  Tansiyon yeniden yükselecek! Kadrodaki usta oyuncu
Kadın ayakkabısından alkol içmenin bedeli şok etti!  Müge Anlı dayanamadıKadın ayakkabısından alkol içmenin bedeli şok etti! Müge Anlı dayanamadı
Hemen yoğun bakıma kaldırıldı! Hemen yoğun bakıma kaldırıldı! “Bazılarınıza kötü haberlerim var.”

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - Son Mühür - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış