Başkan Deveciler, öğretmenler mahallesinde vatandaşlarla buluştu – GÜNDEM

Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Burhaniye belediye başkan adayı Ali Kemal Deveciler, CHP Burhaniye belediye meclisi aday üyeleriyle birlikte öğretmenler semtinde hemşerileriyle bir araya geldi.

Başkan Deveciler ve ekibi, Öğretmenler Mahallesi’ndeki kafelerde hemşerileriyle buluşarak, ziyaretlerini Yavuz Kafe’de sürdürdü.

Mahalle sakinleri tarafından büyük ilgiyle karşılanan Başkan Deveciler, şunları söyledi: “Sosyal belediyecilikte örnek bir belediye olduk. Belediyemizdeki Ferit Çakıroğlu Sağlık Merkezimizde vatandaşlarımıza ücretsiz sağlık hizmeti veriyoruz. Açtığımız sağlık merkezinde günde yaklaşık 300 hasta tedavi görüyor.

Yakın zamanda sağlık merkezimize laboratuvarımızı da ekleyeceğiz. Ayrıca vatandaşlarımız kan ve idrar tahlili gibi sağlık hizmetlerinden de ücretsiz yararlanabilecek. Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz ve vatandaşlarımızın yararına hizmet edeceğiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir. ” dedi.

“Burhaniye’yi değiştir ve geliştir” diyerek Burhaniye’ye vizyon katacak çalışmalarını vatandaşlarla paylaşan Başkan Deveciler ve ekibi, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber