Milli takıma ağır yenilgi: Maç sonrası Mehmet Büyükekşi’den büyük tepki! – En güncel spor haberleri

Milli futbol takımının Avusturya ile oynadığı maç sonunda TFF Başkanı Mehmet BüyükekşiTürk taraftarlar tepki gösterdi ve istifasını istedi.

Avusturya’nın Ernst Happel Stadı’nda oynanan hazırlık maçında binlerce Türk vatandaşı tribünde yer alarak milli takıma destek verdi. Milli takımın ağır yenilgisiyle sonuçlanan maçın ardından bazı taraftarlar, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’ye istifa çağrısında bulundu.

Türk futbolunda her gün yeni bir skandal yaşanırken, birçok kulüp tarafından istifası istenen TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’ye tepkiler dinmiyor. Büyükekşi, eşiyle gittiği maçın ardından taraftarlar arasında stattan geçerken görüldü.

“ÜLKEMİZİ SATTINIZ, SATTINIZ”

Sosyal medyada yayınlanan videoda bir hayran şunları söyledi:Beşiktaş’a karşı neyiniz var?Beşiktaş’ın genç futbolcusu Semih Kılıçsoy’un A Milli Takım’a alındıktan sonra tekrar Ümit Milli Takımı’na gönderilmesi artık gündemdeydi.

Aynı oranda Büyükekşi’nin, taraftarların kendisini fark etmesi üzerine hızla sahneyi terk etmeye çalışması, tepki gösterenlerin sayısını da artırdı. Bazı taraftarlar şunları söyledi:istifa“, “Büyükeksi ayrılıyor“Biri bağırırken”Ülkeyi sattın, sattın” dediğini duydu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - Son Mühür - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış