Survivor All Star ödülünde büyük kaza! Yunus Emre jet skisinin kontrolünü kaybetti! Nagihan Karadere ölümden döndü

TV8’in sevilen yarışması Survivor All Star’da heyecan hiç bitmiyor. Survivor All Star’da haftanın ikinci dokunulmazlık maçını kazanan kırmızı takım, ödülünün tadını çıkarırken korkunç bir olay yaşandı.

Kırmızı Takım, son çekilişleri kazanarak Turks ve Caicos Adaları’nda ultra lüks bir villada konaklama hakkı kazandı ve rüya gibi bir eve yerleşti. Pek çok yarışmacı ödüllerin tadını çıkarırken ve jet skiye binerken tüm takımı korkutan bir kaza meydana geldi.

KORKUNÇ KAZA

Deniz aracının kontrolünü kaybeden Yunus Emre, hızla Nagihan’a doğru ilerledi. Korkunç çatışma sonunda Nagihan’ın kullandığı jet ski ikiye bölündü.

ödül 2

Nagihan, çok daha kötü sonuçlanabilecek korkunç kazadan sağ kurtulduktan sonra kelimenin tam anlamıyla öfke kustu. “Beni öldürüyordu, o kadar kördü ki. Bu adama hiçbir şey yapamazsın. Dostum, ölüyordum, ölüyordum!” Yunus Emre’nin sözlerine sert davrandı.

nagiham

TERÖR DOLU ANLARI GÖZYAŞLARIYLA ANLATTI

Yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarını tutamayan Nagihan, şunları söyledi: “Hayatımda ölümle böyle yüzleştiğim bir an olmadı. Derler ki ‘hayatım gözümün önünden geçti’ bir film” derken sadece kızımı düşündüm. Umutsuzca yaşadığıma inanmaya çalışıyorum.”

Yunus Emre

Yunus Emre, “Öyle ciddi bir kaza geçirdik ki hiçbirimizin başına bir şey gelmemesi Yaradan’ın bir mucizesi” dedi.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Aleyna'nın İsyanı! Aleyna’nın İsyanı! “Yazıklar olsun sana!” söz konusu…
Ünlü oyuncudan tepki uyandıran hareket!  Murat Kurum'un posterlerine sinirlendim...Ünlü oyuncudan tepki uyandıran hareket! Murat Kurum’un posterlerine sinirlendim…
Burak Deniz'in yeni dizideki partneri sosyal medyada gündem oldu!  Aralarında 15 yaş fark var... Burak Deniz’in yeni dizideki partneri sosyal medyada gündem oldu! Aralarında 15 yaş fark var…

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber